Odkąd pamiętam siedziałam w trawie, zbierałam kwiaty, prowadziłam zielniki.
Moja mama zawsze opowiada, że byłam dzieckiem łatwym w obsłudze, ponieważ miała na mnie widok z okna w kuchni, a ja całe dnie spędzałam na łące pod blokiem.

Przez kilkanaście lat zajmowałam się projektowaniem sklepów, witryn i ekspozycji dla dużych sieci handlowych. Nauczyłam się komponowania, planowania, prowadzenia projektów, pracy z ludźmi, ale pomimo, że bardzo lubiłam moją pracę i była naprawdę ciekawa, pewnego dnia zrozumiałam, że moja droga biegnie gdzie indziej.

Zawsze zazdrościłam kwiaciarzom zawodu, dlatego, że poprzez kwiaty dają ludziom radość, zachwyt i uśmiech- wytwarzają piękno i dobro.

Wypadkową tego wszystkiego są DZIKIE KWIATY.

Ufam zasadzie, że mniej znaczy więcej i, że trudno wygrać z matką naturą – dlatego też nie znajdziesz u mnie brokatu, organzy i plastiku.
Tworzę bukiety uczesane wiatrem, naturalne, swobodne.
Łączę kształty, barwy, tekstury, bo kwiaty same w sobie są po prostu najpiękniejsze.

 

piekne wianki naturalne wience florystyka kwiaty krakow dzikie kwiaty pieknie pieknie wrzosy  piekne wianki naturalne wience florystyka kwiaty krakow dzikie kwiaty pieknie pieknie tulipany eukaliptus wiosnapiekne wianki naturalne wience florystyka kwiaty krakow dzikie kwiaty pieknie pieknie wrzosy